Home » Žaluzie » Plisé žaluzie » Bílé

Bílé Plisé

Plisé žaluzie v bílé barvě znamenají čistotu a nevinnost, klasicismus a eleganci, dokonalost a klid, a vnáší do místnosti světlo a lehkost.

Možná jsou to všechny tyto pozitivní vlastnosti, díky nimž jsou bílé Plisé jednou z nejsledovanějších a nejprodávanějších, ale možná je to také jednoduše tím, že bílou lze dokonale kombinovat se všemi ostatními barvami v místnosti.

Můžete si vybrat mezi čistě bílou, světlé odstíny, různé vzory a nebo jemně třpytivé struktury.

Od průhledných po neprůhledné, odrážející teplo, odpuzující nečistoty nebo vhodné pro použití ve vlhkých místnostech. Do Kuchyně máme tu správnou bílou Plisé žaluzie pro každý požadavek a každé designové přání.

Pohodlně si vyberte všechny požadované vlastnosti. Nechte se inspirovat atraktivními vzory a vyberte si Plisé na míru, takové jaké si přejete.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Bílé Plisé s polo kresbou

Bílá Plisé žaluzie s barevnou kresbou je jednou ze skládaných rolet se skutečným designem. Ultralehká Plisé je poloprůsvitná a v obývacím pokoji vyvolává nádherné světelné efekty. Je odolná proti vlhkosti: lze jej proto použít také v kuchyni a koupelně a její údržba je také velmi snadná, pomocí vlhkého hadříku.

To, co je odlišuje od ostatních průhledných okenních dekorací, je jeho černá polo kresba, pomocí které můžete na okně nastavit velmi speciální akcenty. Například se perfektně hodí do zařízení s formálnějším stylem nebo se skandinávskou orientací.

Zvýraznění oken ve světle přináší nejen něco určitého, ale také poskytuje magickou hru světla, která obzvláště jemně zdůrazňuje celkové nastavení designu místnosti. Můžete jej také použít k vytvoření působivých efektů v kuchyni a koupelně.

Tato stínící ochrana proti slunci také boduje svou speciální vhodností pro vlhké místnosti, což zaručuje, že skládaná látka zůstane ve svém tvaru i ve vlhčím prostředí. Snadno se čistí a lze jej rychle očistit vlhkým hadříkem. Tato snová Plisé je korunována dokonalým přizpůsobením velikosti a pevným a odolným systémovým vybavením.

bílé plisé se vzorem

Bílé průsvitné Plisé

Bílé Plisé se svou mírně drsnou strukturou šíří jarní, lehký nádech. Tato svěží a světlo odrážející sluneční ochrana propustí světlo do vašeho obývacího pokoje dobře dávkovaným způsobem a zároveň zaručuje ideální ochranu vašeho soukromí, a to i v místnostech s vyšší vlhkostí, jako je kuchyň a koupelna.

Plisovaná roleta se prezentuje jako lehká, čistá a dokonalá. Se svěžestí a neutralitou vnášíte do přední části okna jasné linie. Průsvitná látka zjemňuje přicházející světlo, takže se po místnosti mohou šířit efektivní světelné dojmy.

Zároveň toto žaluzie Plisé nabízí spolehlivou ochranu soukromí, aby sousedé nedostali příliš mnoho informací, co se u vás děje. Plisé je také ideální pro místnosti se sklonem k vyšší vlhkosti, jako jsou koupelny nebo kuchyně. Díky speciálnímu povlaku je odolnější vůči vlhkosti. Lze ji také snadno čistit houbou nebo hadříkem.

průsvitné bílé plisé

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top