Akce na stínící techniku

Home » Akce

Abychom našim zákazníkům zvýhodnili nákup stínící techniky do interiéru, proto připravujeme každý měsíc zajímavé akce. Nehodláme našim zákazníkům, jako ostatní firmy nastavovat podmínky každému jinak. Proto jsme se rozhodli, zveřejňovat naše akce. Každý náš zákazník dostává spravidlivou slevu na stínící techniku pořízenou u naší firmy. 

Neváhejte nás kontaktovat. Akce na stínění interiéru je vždy časově omezena. 

 

Speciální akce na rolety

 

Jste z Plzeňského nebo Berounského kraje? Právě pro vás jsme připravili akci 2018. Stačí si u nás objednat minimálně 2 x římskou roletu a máte montáž a dopravu ZDARMA.

 

Akce na římské rolety Plzeň a Beroun trvá od 24.5.2018 do 20.8.2018

 

Akce na římské rolety Plzeň a Beroun

Pořiďte si od nás minimálně tři látkové rolety PRO 43 ve vysokém designovém provedení Infinity ( bílá nebo černá konzole ) nebo kovové konzole Satén nikl, starobronz.

Designové konzole vám rádi ukážeme na naší vzorkovně. Platnost akce do 31.3.2018 pro všechny látky kromě rolet s potiskem. Využijte zaváděcí ceny na nové látkové rolety PURE.

 

Akce na designové látkové rolety

 

V naší nabídce najdete vždy jen kvalitní výrobky od českého výrobce Bematech, který působí již více jak 20 let na našem trhu. Jejich výrobky jsou dodávány po celé EU.

 

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat