Vnitřní žaluzie

Home » Žaluzie

Žaluzie se vyrábějí z mnoho materiálů, například z látky, ze dřeva, z pvc, lakovaného hliníku atd. První otočná žaluzie byla vyrobena již v letech 1812, kdy si ji nechal francouzský truhlář patentovat. Mezi nejznámější žaluzii patří žaluzie horizontální, která je ovšem již vytlačována modernější technologií.

Dnešním moderním trendem pro zastínění našich oken jsou především látkové žaluzie Plisédekorativní látkové rolety, římské rolety, rolety den a noc, dřevěné a vertikální žaluzie. Ale jak zvolit vhodnou stínící techniku pro naše okna, abychom docílili perfektního stínění a přitom zachovali nerušivý interiér? Možností je dnes opravdu mnoho. Ve velké oblibě jsou stále i vertikální žaluzie, které ovšem prošli inovativním procesem. Vybírejte z bohatého vzorníku látek od krásných pestrých barev až po vysoce dekorativní vzory. Pokud si necháte vyrobit žaluzie ze screenové látky, tak si zachováte výhled ven, ale do interiéru již z venku nikdo nevidí.

 

dvojitá roleta Doppelrollo

 DOPORUČUJEME KVALITNÍ ŽALUZIE DEN A NOC ERFAL – NĚMECKO

 

Největším hitem je žaluzie den a noc Twintex

Mezi poslední velký hit patří vnitřní interiérové žaluzie den a noc, které máme v naší nabídce. Možnost ovládání dvou až tří žaluzií za sebou jedním mechanismem. Jedná se o velmi luxusní stínicí prvek, který dokáže efektivně skloubit přednosti látkových rolet, žaluzií, případně nahradit záclony.

Nejluxusnější žaluzie jsou vyráběné ze dřeva

Lamely dřevěných žaluzií jsou vyráběny z kvalitního dřeva – africké vrby Abachi, která zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Dřevěný materiál dodá žaluziím přirozený i luxusní vzhled současně.

Interiérové žaluzie dodáváme hlavně do těchto měst : Plzeň, Beroun, Praha, Hořovice, Rokycany, Kladno a jejich okolí. Další místa po domluvě. Výhradně dodáváme interiérovou stínící techniku od českého předního výrobce Bematech s více jak dvacetiletou tradicí.

Fotogalerie kvalitních žaluzií

 

 Další doporučené stínění:

 

 

Rádi vám poradíme. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.