Zatemňující látkové rolety do střešních oken

Home » Látkové rolety » Do střešních oken

rolety do střešního okna na míru Plzeň

Řešíte stínění do střešních oken v podkroví? Přehřívají se vám místnosti ? Nastala ta pravá chvíle, aby jste si pořídili rolety do střešních oken v podkroví, které jsou vhodným řešením proti přehřívání. Na výběr máte z pestré škály látek lehce průsvitných, zatemňujících nebo zcela zatemňujích ( blackout ) .

Aby roleta do střešního okna správně fungovala, je zapotřebí pružiny bez aretace. Tím je látka rolet ve stálém tahu a nehrozí její prověšení. Látkovou roletu je možné zastavit v jakékoliv pozici, tím umožníme regulaci průniku světla do místnosti.

Provádíme montáž rolet do střešních oken na míru značky Velux, Fakro, Roto a daší. V případě, že máte starší střešní okna, musí být jejich hlouba rámu minimálně 45 mm.

V naší nabídce máme dvě možnosti výroby rolet do střešních oken Economy a Exklusive.

Roleta řady Ecomomy je obměnou klasické pružinové rolety. Oproti tomu roleta Exclusive nabízí profesionální řešení. Skládá se z kazety, vodících lišt vyrobené z hliníku.Systém dodáváme ve stříbrné nebo bílé barvě. Rozdíl mezi roletami na střešní okna Ecomomy a Exclusive si můžete prohlédnou v přiloženém obrázku.

Roletu do střešního okna montujeme ve městech: Plzeň, Rokycany, Praha, Beroun, Hořovice a jejich okolí. Další města možné po domluvě.

 

  • Maximální šířka až 1200 mm
  • Maximální výška až 1400 mm

 

Porovnání rolet Economy a Exclusive

 

rolety do střešních oken na míru Plzeň Exclusive

 

 Máme širokou nabídku vnitřního stínění. Pod kontaktním formulářem najdete rychlý přehled.

Cena na rolety do střešního okna zdarma

Vyplňte prosím kontaktní formulář. Zašleme vám cenu rolet do střešních oken. Nebo nás můžete telefonicky kontaktovat na  tel. 737 739 714

 

 Další doporučené látkové stínění:

 

 

Rádi vám poradíme. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.